УгринівМолоко

Натуральні молочні продукти для міцного здоров’я всієї родини

У Луцьку запрацювала Програма “Молоко – дітям!”

13 Березня 2013

Молочарі Волині започаткували в місті Луцьку в рамках всеукраїнського проекту “Я люблю молоко” програму “Молоко – дітям!”. Ця програма стала логічним продовженням проекту “Здорові діти –  здорова нація”».

Першим навчальним закладом у місті, в якому реалізовується ця програма, стала Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького.

Реалізація цієї програми стала можливою завдяки директору ПОСП імені Шевченка Андрію Тураку. Більш як сто гімназистів 1–5-х класів має можливість щодня безкоштовно споживати справжнє молоко і бути здоровими та щасливими.

–Здорові діти – наше майбутнє, – говорить директор гімназії Олександр Мишковець. – Тому ми докладаємо всіх зусиль для зміцнення їх здоров’я і тим самим розвиваємо в них любов до здорового харчування.

Від батьків і вчителів надходять лише слова вдячності.

–Усі знають про користь молока для дитячого організму, який росте і розвивається, – говорить Андрій Турак. – Знаємо й те, що діти в школах майже не споживають молочну продукцію. Тому вирішили покращити їх харчування.

Завдяки співпраці молочарів і дирекції гімназії діти мають розуміти, звідки береться молоко й поважати працю тих, хто його виробляє. З цією метою в подальшому заплановано екскурсії для учнів гімназії на тваринницькі ферми підприємства.

Програма “«Молоко – дітям!” – це значно більше, ніж просто 150 г безкоштовного молока для дитини щодня. Це ще й нагода вплинути на їх світогляд і сформувати розуміння здорового харчування не тільки у дітей, але і у батьків.

Луцька міськрада