УгринівМолоко

Натуральні молочні продукти для міцного здоров’я всієї родини

Кефір — чудовий засіб від ожиріння

9 Вересня 2016

Всім відомо, що всередині кожного людського організму присутня особлива мікрофлора, інакше кажучи, бактерії.

Колись всі бактерії завідомо вважалися згубними, а не так давно вчені з’ясували, що в кишечнику живуть особливі корисні бактерії, які сприяють травленню, нормальному обміну речовин і здоров’ю організму в цілому.  Справа в тому, що саме в кефірі містяться так звані лактокультури-пребіотики, які діють як найкраще “добриво” для мікрофлори кишечника і нормалізують роботу травної системи. На думку деяких фізіологів, чим потужніша у людини мікрофлора, тим вище її імунітет. Тобто кефір можна сміливо віднести до засобів для підвищення і підтримки імунітету.

Кефір рекомендується вживати людям, які страждають захворюваннями, безпосередньо пов’язаними з травленням.

Чим свіжіший продукт, тим більше користі принесе вашому організму. Але щоб бути повністю впевненим у тому, що випитий вами кефір надасть максимум позитивного впливу на мікрофлору, зверніть увагу на терміни його зберігання. Ідеальний кефір повинен зберігатися до семи днів.

Корисна порада: якщо ви хочете отримати максимальну користь від кефіру і поліпшити мікрофлору кишечника, рекомендується випивати склянку кефіру на абсолютно порожній шлунок. Невелика порція стане відмінним перекусом і навіть допоможе скинути зайву вагу.