УгринівМолоко

Натуральні молочні продукти для міцного здоров’я всієї родини

Молоко 2,5%

Молоко пити корисно

10 Вересня 2016

Група дієтологів з Мюнхенського університету систематизувала дані  науковців багатьох країн щодо впливу молока та молочних продуктів на організм людини і ось до чого вони прийшли.

Виявляється, натуральне молоко містить антибактеріальні речовини, які пригнічують розмноження небезпечних мікробів, як стафілокок і стрептокок.

Молочні кислоти беруть участь у виробленні клітин імунної системи. А значить, рекомендується випивати кілька склянок  у день людям, хворим на туберкульоз, запалення легень або при загостренні бронхіальної астми та бронхітах.

При легкому отруєнні чадним газом або парами бензину лікарі теж радять пити молоко, оскільки  воно почасти нейтралізує вплив радіації та токсичних речовин  на тканини організму.

Завдяки вмісту великої кількості кальцію молоко сприяє зміцненню кісток та зубів.

Знімає біль при гастриті та виразці кишечника, знижуючи кислотність шлункового соку.

Дуже корисне тепле молоко при запаленнях нирок, печінки і жовчного міхура, так як виконує знеболювальну дію.

Молоко також є прекрасним відбілювальним засобом для шкіри. Молочні ванни, за прикладом середньовічних аристократок, роблять шкіру м’якою, оксамитовою, надають чудовий персиковий відтінок.

Маски з жирним молоком або вершками зволожують, розгладжують і пом’якшують шкіру. Вмивання молоком знімає свербіння і лущення шкіри.