УгринівМолоко

Натуральні молочні продукти для міцного здоров’я всієї родини

Педіатри радять обов’язково включати кефір у раціон кожної дитини

8 Вересня 2016

Користь такого кроку очевидна: кефір допомагає нормалізувати мікрофлору кишечника, тим самим покращуючи травний процес.

До речі, корисні властивості продукту лягли в основу рекомендацій вживати і при прийомі ліків. Так препарати швидше засвоюються, а їх побічні дії зменшуються.
Неоціненна користь кефіру і для тих, хто має схильність до алергії, страждає дисбактеріозом, інфекційними захворюваннями ШКТ.
Чим корисний кефір ще? Здатністю перешкоджати розмноженню патогенних мікробів і допомагає виводити з організму токсини. Так що після харчових отруєнь цей напій – обов’язкова складова щоденного раціону.
Крім цього, корисні властивості кефіру проявляються в підвищенні захисних функцій організму, опірності гострим респіраторним вірусним інфекціям і грипу. Крім того, кефір допоможе відновити сили після перенесеної хвороби.
До речі, у жінок цей кисломолочний продукт користується особливою популярністю, так як він здатний знімати головні болі під час клімаксу і менструацій, а також хороший для тих, хто сидить на дієті. Зрештою, кефір допомагає вгамувати нудоту у майбутніх мам на ранніх термінах вагітності.
Деякі використовують цей напій навіть в якості снодійного: він знижує концентрацію уваги і послаблює реакції організму.
Особливих протипоказань він не має. Головне, купувати свіжий і якісний продукт.
Хоча все ж не варто закривати очі на ряд моментів. Утриматися від вживання цього напою рекомендується людям з підвищеною кислотністю шлунка. Також очевидна шкода цього продукту при панкреатиті і виразковій хворобі. Крім того, від кефіру краще відмовитися при діареї і здутті живота.