УгринівМолоко

Натуральні молочні продукти для міцного здоров’я всієї родини

Продукція торгової марки «Угринівмолоко» змінила етикетку

9 Січня 2018

Виробники торгової марки «Угринівмолоко» постійно працюють  над тим, щоб їхня продукція була тільки високої якості, натуральною, смачною та обов’язково приваблювала око покупців.

Як результат, від  сьогодні упаковки молока, кефіру, сметани, сиру  повністю змінили дизайн та заграли більш яскравими фарбами.

Нагадаємо,  Угринівський молокозавод входить у трійку підприємств, які мають статус виробника сировини для виробництва дитячого та дієтичного харчування. Виготовляється продукція  відповідно до вимог держстандартів України (ДСТУ). Молоко виключно пастеризоване, що дозволяє максимально зберегти всі природні властивості, а також молочний білок, лактозу, вітаміни та ферменти, знищити шкідливі для здоров’я людини бактерії.

Крім молока – 1,5%; 2,5% та 3,2%, споживачеві пропонується сметана  – 15%, 20%; кисломолочний сир – 9%; м’який угринівський сир; кефір – 2,5% ;1%, натуральне масло 82% . А віднедавна завод запустив у виробництво ще й йогурти  та ряжанку. І все це виготовлено із молока вищого ґатунку з мінімальним терміном зберігання.  

Крім зростання виробництва, варто відмітити, що молочна продукція «Угринівмолоко» вийшла далеко за межі обласного центру. Сьогодні її вже можна придбати в багатьох районах Волинської області, а також вона є основною молочкою у дошкільних дитячих закладах. Батьки малюків вважають за доцільніше, аби їхні діти вживали  натуральний продукт, ніж  продукти з хімічними добавками.