УгринівМолоко

Натуральні молочні продукти для міцного здоров’я всієї родини

У молоці є все, що потрібно для забезпечення здорового життя людини

10 Вересня 2016

Як доведено науковцями, у молоці міститься більше ста видів різних цінних компонентів, що включають жири, білки, вуглеводи, органічні кислоти, гормони, ферменти, мінеральні речовини.

Неможливо знайти інший продукт, який би володів такими ж властивостями і таким багатим складом, як молоко.

Особливий молочний жир є одним з найкращих жирів, має приємний смак, плавиться при слабкому нагріванні, тому дуже швидко засвоюється людським організмом. У ньому містяться різноманітні вітаміни – А, D, жирні кислоти, кератин і інші, не менш корисні, речовини. Вершки – не що інше, як молочний жир, який знаходиться в молоці у вигляді крихітних крапельок. Такі крапельки настільки легкі, що піднімаються вгору і утворюють шар, який можна зібрати.

Міститься в молоці і такий компонент, як лактоза. На відміну від звичайного цукру, вона не така солодка, проте повністю і в короткі терміни засвоюється в організмі. Лактоза необхідна для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту та зменшення процесів гниття. Саме лактоза дає організму потрібну енергію. Без лактози неможливо отримати кефір, сметану або сир, так як вона бере безпосередню участь у сквашуванні молока.
Гормони, ферменти і певні імунні тіла, які є в молоці, допомагають організму ефективно боротися з різними мікробами. Кальцій, фосфор і магній, що знаходяться в складі молока, допомагають зміцнювати кістки, сприяти їх якнайшвидшому відновленню після переломів, беруть активну участь у формуванні зубів, нервових тканин.

Завдяки багатому складу молоко є найбільш цінною і легко засвоюваною їжею для вагітних жінок, дітей і людей похилого віку.