УгринівМолоко

Натуральні молочні продукти для міцного здоров’я всієї родини

Угринівська молочна продукція на прилавках не затримується

10 Вересня 2016

Незважаючи на те, що Угринівський молокозавод на ринку виробників молочної продукції трохи більше чотирьох років, його продукція з кожним днем набирає все більшої популярності. Молоко, сметана, кефір, кисломолочний сир на прилавках ніколи не залежуються. Споживачі розбирають практично  за два дні. І пояснення просте – покупці хочуть якісного, екологічного  та натурального продукту. А в тому, що він натуральний, свідчить,  в першу чергу, зазначений на упаковках термін зберігання. Молоко – чотири дні, кефір, сметана та сир – сім днів. Тобто стільки, скільки дійсно можуть зберігатись натуральні молочні продукти. Виробник чітко слідує Держстандартам, прописаним в Україні.

-Для нас важливо заслужити довіру споживачів. Рано чи пізно люди дійдуть до того, що споживатимуть тільки натуральну продукцію, яка додає, а не відбирає здоров’я, – говорить власник і директор ПОСП імені Шевченка Андрій Турак.

Задля зручності клієнтів виробники запустили лінію, яка, крім звичних літрових ємностей, випускає молоко у півлітровій тарі.

-А якщо у людей коштів немає, а молочка хочеться? Будь ласка, купуйте. Зручно і дешево, – говорить керівник. – До речі, в першу чергу, це було зроблено на замовлення працівників Рівнеатом. Робота на даному підприємстві передбачає  обов’язково випивати працівниками в день по півлітра молока. А вони хочуть лише угринівського, і більше ніякого.

Виробники помітили, що й у торгових точках теж на таке молоко є попит. Тому вважають, що рішення правильне. Як то кажуть, кожному по кишені.

Сьогодні на прилавках в торгових точках можна придбати молоко пастеризоване: 1,5%, 2,5%, 3,2%; кефір – 1%; 2,5% жирності; сметана – 15%, 20%;  сир кисломолочний –9%. На перспективу планують виробляти масло, ряжанку, сири м’які.  Для цього є всі можливості. Адже ПОСП імені Шевченка, яке є єдиним постачальником молока на Угринівський молокозавод, виробляє його надзвичайно високої якості – “екстра” та вищого ґатунку. Таких в Україні лише декілька. І волинське підприємство серед них.